مطالب اخیر

واردات قطعات کامپیوتر از چین و دبی در کمترین زمان

واردات قطعات کامپیوتر یکی از تجارت‌های پر سود برای تاجران و بازرگانان در سراسر دنیا به دلیل پیشرفت تکنولوژی و افزایش استفاده از لوازم کامپیوتری می‌باشد. در ایران نیز، افزایش نیاز بازار به قطعات کامپیوتری و میزان تولید کم، باعث شده تا بسیاری از بازرگانان کشورمان در حوزه‌ی واردات قطعات کامپیوتر فعالیت نمایند. 

کشورهای بسیاری در زمینه تولید قطعات کامپیوتری فعالیت می‌کنند، چین و دبی از جمله کشورهایی هستند که بیشترین میزان قطعات کامپیوتری از طریق آنها به کشور وارد می‌شود و بسیاری از بازرگانان از طریق بازارهای این دو کشور قطعات کامیپوتری را به کشور وارد می‌نمایند.

پی س اس پی اکسپرس با تجربه بالا در زمینه واردات همچنین دارا بودن دفاتر در چین، امارات، ترکیه و سوریه خدمات گوناگونی به تجار و بازرگانان محترم در زمینه واردات قطعات کامپیوتری ارائه می‌دهد. دریافت کالا از تامین‌کننده، پرداخت حواله ارزی، حمل و نقل بین المللی هوایی، انبارداری و بسته بندی برخی از خدمات این مجموعه در زمینه واردات قطعات کامپیوتر از دبی، چین و ترکیه می‌باشد.

در ادامه مطلب نکات مهمی در مورد شرایط و نحوه واردات قطعات کامپیوتر بیان شده است، تا پایان مطلب با ما همراه باشید.

بهترین قطعات کامپیوتر برای واردات کدامند؟

با توجه به تنوع بالای قطعات کامپیوتری، شناخت و انتخاب کالای مناسب یکی از دیگر موضوعات مهمی است که پیش از واردات باید مورد توجه قرار گیرد. انتخاب قطعات مناسب به مشتریان کمک می‌کند تا تجارت پرسودی داشته و قطعات وارد شده با سرعت بالایی به فروش برسد. پردازنده، کارت گرافیک، مادربرد، کارت صدا، رم و غیره برخی از انواع قطعات کامپیوتری هستند. 

برای انتخاب قطعات کامپیوتر جهت واردات بایستی نکاتی مورد توجه قرار گیرد. اولین موضوع بررسی قوانین واردات و صادرات است. بر این اساس لازم است بررسی شود که آیا قطعه مورد نظر مجوز لازم برای واردات به کشور را دارد یا خیر. 

بررسی تقاضا بازار و شناسایی نیازها، موضوع مهم دیگری است که هنگام انتخاب قطعات وارداتی باید به آن توجه داشت. 

 

شرایط و نحوه واردات قطعات کامپیوتر

هر تاجر و بازرگانی که بخواهد قطعات کامپیوتر را به کشور وارد کند باید کارت بازرگانی دریافت کرده و حوزه فعالیت خود را مشخص نماید همچنین با اصطلاحات حمل و نقل بین المللی آشنا باشد و قوانین حمل و نقل در کشور مبدا و مقصد را بداند یا از شرکت‌های فعال در این زمینه کمک بگیرید و بدون نیاز به کارت بازرگانی و سپری کردن بسیاری از مراحل قطعات کامپیوتری را به کشور وارد نماید. 

شرکت پی اس پی اکسپرس با سال‌ها سابقه در زمینه حمل و نقل بین المللی با در نظر گرفتن قوانین و مقرارت و زیر نظر متخصصان حرفه‌ای آماده ارائه خدمات در زمینه واردات انواع قطعات کامپیوتری، در کمترین زمان و با بهترین قیمت و کیفیت به کلیه تجار، بازرگانان، شرکت‌های دانش بنیان، بازرگانی و غیره می‌باشد. 

در ادامه با مراحل واردات قطعات کامپیوتر به صورت مختصر آشنا خواهیم شد. 

1-انتخاب قطعات کامپیوتر برای واردات

اولین و مهم‌ترین مرحله از مراحل واردات انتخاب محصول است. بنابراین توصیه می‌شود این مرحله را با دقت بالایی انجام دهید. در صورتی که کالا به درستی انتخاب شده باشند، سود واردات قطعات کامپیوتری بسیار عالی خواهد بود. 

توجه به قوانین واردات و صادرات همچنین نیازهای بازار از موضوعات مهمی است که هنگام انتخاب محصول بایستی مورد توجه قرار گیرد. 

2-انتخاب تامین‌کننده و دریافت لیست قیمت

 قطعات کامپیوتر با کیفیت‌های گوناگون توسط تامین کنندگان تولید می‌شوند. این موضوع انتخاب تامین‌کننده را بسیار سخت کرده است. برای اطمینان از کیفیت قطعات تامین‌کننده بهتر است پیش از خرید عمده، از تامین‌کننده بخواهید تا سمپل و نمونه‌ای از قطعات ارسال نماید. با این کار از ریسک واردات تا حد بسیاری کاسته می‌شود. 

درخواست نمایندگی